Перший раз звернулась до офісу компанії "Банк гарячих турів" у Києві, за рекомендацією. Дякую за хороший сервіс, все сподобалось. Чекаю на нові цікаві пропозиції.
Перше звернення до компанії.
Банк гарячих турів обрала тому що порадили, не дорого, діють знижки.
Задоволена обслуговуванням. Чекаю на цікаві тури у майбутньому, на акції.